Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunguje touchpad

Dobry den, prestal mi jet touchpad. Mys jede normalne. Po precteni nejakych clanku jsem zjistila ze dole na liste nic o touchpadu neni ze by byl vyply. V ovladacich panelech jsem to nasla ale bylo tam napsane ze funguje spravne... prosim o radu dekuji mam ntb HP probook 4540s

Skontroluj:
A) Či si to nevypla klávesovou skratkou (pozri návod k svojmu HP) fn+F?
B) Ovládací panel - Myš - sú tam "karty" - jedna z nich bude pre touchpad, ktorý má tvoj HP (často sa používa ELAN, alebo SYNAPTIC a takto aj bude karta označená). Otvoríš kartu a v zozname je uvedený ten tvoh touchpad. Označ - a "Aktivovať zariadenie".

Zkusila jsem i to poklepani na tu tecku, nefunguje porad, a v ovladacich panelech kliknu mys karta je tam jen hardware a tam ten touchpad je synaptics ale neni tam nic ze by byl neaktivni je tam ze zarizeni pracuje spravne.. tak pak uz fakt netusim

Tak ho potom máš deaktivovaný klávesovou skratkou. On je zapojený, funguje správne, ale neprijíma gestá, lebo to má práve deaktivované. Pozrieť do návodu k počítaču, na nete, aká je klávesová skratka na zap/vyp touchpadu (fn + niečo)

no tak hledala jsem to v manualu na netu protoze svuj nemuzu najit a tam bylo jen o te tecce co je u toho a jinaci klavesova zkratka tam nebyla... a v tech ovladacich panelech proste nic neni o deaktivovani nebo tak neco .. tak uz vubec nevim co s tim