Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zamceny telefon

Dobry den,,mam problem....Dala jsem telefon do tovarniho nastaveni.....telefon je zamknuty a nepusti me dal pokud se neprihlasim pomoci uctu Gogle,ktery byl s timto telefonem synchronizovany.....Bohuzel si nepamatuji ani jmeno a heslo,,,,MUZETE MI PORADIT,,,PROSIM,,,,Dekuji :roll: :roll: :roll:

Telefon sa zablokuje pri viacnasobnom pokuse o jeho odomknutie, urcite nie pri resete do defaultu. To si nam zabudla povedat, ze tam bolo niekolko neuspesnych pokusov odmknut ho, ze?
Navyse telefon resetnuty do tovaresnkych nastaveni nie je zviazany so ziadnym Google uctom.

ani to nieje dôvod na to,aby sa telefon po resete do továrenského stavu zamkol len tak,sám od seba....to by som skôr v tom prípade predpoklaal,že sa telefon zamkol a nejde odblokovať a ani sa nedá resetovať do továrenského nastavenia a nebral ani sim kartu/ak by to bol telefon kradnutý,predávaný v záložni a zablokovaný na dialku pôvodným užívatelom,ktorému bol ukradnutý/.......