Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno upgrade biosu

zdravím

slyšel jsem že update biosu je choulostivá záležitost.
A jelikož se bojím věřit stránkám kde jsou všelijaké rady tak jsem tady.

pošlu vám jakékoliv screeny z mého notebooku (typ biosu je Phoenix a základní deska je fujitsu esprisimo mobile v5505)

poraďte mi prosím jak přesně postupovat. :)

A tak se zeptám,je BIOS nutno upgradovat ?

Kdy je nutné upgradovat BIOS ?
-není nutné provádět upgrade pokud nemáte problémy
-můžete provést upgrade, pokud si myslíte, že *novější* BIOS je lepší než ten, který právě používáte
-musíte provést upgrade, pokud máte problémy a jste si jistí, že je nová verze BIOSu vyřeší