Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém v BIOSu

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jak mám nabootovat do PC Windows 10 přes flashdisk, dělal jsem vše podle rad... Zapnu PC, dám tam flashdisk, restartuju a zobrazi se mi tam: Reboot and select proper Boot device or insert boot media in selected boot device and pres key.

Toto tam mám vždy po zapnutí a nelze s tím nic dělat ať zmáčknu cokoliv del, f11 nikam jinam se nedostanu pokaždé to akorát zopakuje tu větu.

• Zrejme spatne vytvoreny USB Instalacni Klic ?
• Do BOOT menu se dostanes ? (dle typu PC, kuprikladu ASUS pouziva klavesu <F8>)
/*Popripade nastavit poradi disku v BIOSE, ale pro me je to zcela zbytecnost, kterou lidé casto uvadi (zrejme jim to poradil Google), kdyz skoro vsechny PC/NTB/TAB jizmaji BOOT MENU ze ktereho zvolis USB/HDD, bez potreby neco hledat a nastavovat v BIOSe.