Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký poskytovatel internetu, Praha

Zdravím,
chtěl bych se zeptat, jakého poskytovatele internetu byste mi doporučili. Je pro mě důležitá co nejmenší cena. Rychlost minimálně 10Mb/s "udává poskytovatel". Jedná se o Prahu 5, blíže bych si dostupnost ověřil sám.
Nechci UPC, O2.
Ano, vláken je tu založeno dost, ale apeluji na aktuálnost.
+ se ještě zeptám, když mám vlastní modem, můžu ho v klidu použít i u jiného poskytovatele, ne?
Budu rád za každé rozumné doporučení, pac a pusu, dík:)

Děkuji za debilní radu. Nechápu, proč vůbec máte potřebu něco komentovat. Když víte prd, tak se raději ani neozývejte, nejsem zvědavý na vaši aroganci a nízký kvocient. V dnešní době je hrozný problém se domluvit s majitelem baráku na možnosti přidělání přijímací jednotky a následné kabeláže od jiného poskytovatele. *facepalm*
Raději tady ani lidem neraďte, nazdar