Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Restartování Biosu

Dobrý den

Synovec mě přinesl netbook MSI U135 stím že když ho zapne vyskočí tabulka ,, Enter Password ´´ prý sničím nic nedělal, budiž :-) Ale co mě trápí, že i při vyndání baterky na základní desce netbooku, stále to chce po mě heslo a nevím už jak na BIOS :-(

Děkuji za rady

Ano je mě jasné, že samo určitě ne. Důrazně jsem se ptal ale prý nic stim nedělal. Asi se to bojí říct :-D vždy mě pomohlo vytažení baterie atd .... ale tady nic, proto me to zarazilo a obrátil se sem na zkušenější uživatele.

podla FAQ od MSI treba zároveň aj presunúť jumper JBAT1 zo základnej pozície 1-2,niektoré revízie tohto notebooku majú tvz."safe mode" jumper,ktorý tiež treba dať do pozície 2-3,aby sa resetoval kompletne CMOS/Bios,niektoré majú pri pamäťových slotoch dva napájacie prepínače označené ako power lead,ktoré treba odpojiť spolu s batériou,bez toho sa takisto nevyresetuje kompletne CMOS/Bios....