Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ako obist blokovanie firefoxu stranok so zlym certifikatom ?

pozeral som si stranku tohto programu
quickstart.shtml
prve youtube video na stranke islo prehrat
podtym je adobe flash video ktore ff blockol
pod tym je link na video passwordsafe.findmysoft.com, kde som si to chcel pozriet, ale pri otvarani <obrazok priloha>
neda sa cez to preklikat. kde mam pridat vynimku alebo ako to vypnut celkom vo ff ?

prerusil som ochranu - vypol to residentne
tvoj link isiel, vsetko ok

ten moj - rovnaky link v prvom poste, eset to blokol ale nie ako pop up male okienko pri tray ,ale priamo v priehliadaci, ale dalo sa to prekliknut dalej ze Ignoruj, tak som isiel dalej, ale potom to blockol firefox tym certifikatom ako prvy raz.
cize stale je problem ff, resp. certifikat

co mas ine v tvojom linku ?

Pokud tam chybí tlačítko Rozšířené, zkus tenhle postup:

1-v nové záložce zadat about:config, potvrdit hlášku zabezpečení
2-do vyhledávacího pole zadat "dhe"
3-dvojklik na security.ssl3.dhe_rsa_aes_128_sha (změní se z true na false)
4-dvojklik na security.ssl3.dhe_rsa_aes_256_sha (změní se z true na false)
5-zavřít záložku s about:config a reloadnout stránku, která nejde načíst.