Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem notebook se nechce připojit k wifi routru

dobrý den potřeboval bych poradit mám wifi router straightcore WRT 311 a notebook asus a550C notebook se nechce připojit k tomuto wifi routru ale ostatní zařízení se na tenhle wifi router připojí když připojím notebook k wifi routeru ethernetem tak to funguje nevím si s tím rady prosím poraďte děkuji
Změna předmětu, původně: internet (karel)

tu zombie vyhoď (nech si ji na pokrytí sklepa nebo zahrady) - ale s tvým nepříjmem to nesouvisí.

na asusu máš pravděpodobně na wifi ovladači region usa (11 kanálů) a router je nastavený na cz (13 kanálů).
aktuální vysílací kanál zkontroluješ ve status menu routeru, dá se změnit.