Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak nahrávat přes přes LCD televizor LG 32LB570V?

Dobrý den, je možné nahrávat na flashdisk nebo pevný USB 2.0 3,5" disk přes LCD televizor LG 32LB570V? Pročetla jsem manuál, ale zmiňují jen ternín Time Machine. Více není vůbec vysvětleno. Prodejce na e-mail neodpověděl, LG zastoupení také ne. Je to vůbec možné? Jaké nástrahy na mě čekají.

To jsou samé špaté zprávy. :-( Asi tu doprodejovou TV vrátím ve 14 denní lhůtě. LG mlčí, prodejce mlčí, tak co s nimi? Týden na reakci je dostatek času.
Můžete mi poradit jakou jinou TV vybrat do 80 cm? Full HD podmínkou. Uživatelská svoboda kterou mi LG nedává je nutností. Lze to u jiných výrobců nějak obejít i za cenu ztráty záruky?