Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Freez po ťuknutí do bedny

Zdravím, mám taková problém. Už po třetí se mi stalo, že když jsme nohou trochu bouchl z boku do předního rohu bedny (fractal design R5), počítač se freeznul a po znovuzapnutí mi nahlásil Overclocking failed... Vůbec netuším. Nějaký špatný kontakt?

Díky :)

Čo s tým?
A) Nekopať do bedne!
B) Keď už kopeš ako Crazy Horse, daj si tam ohradu, najlepšie z guľatiny o priemere aspoň 15cm.
C) Keď už budeš dávať tú ohradu, tak sa pozri aj na správne a pevné zasunutie kabeláže, komponentov do slotov, CPU do pätice.