Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem notebook 20k

dobry den
vybiram notebook pro hrani ne uplne narocnich her ne na ultra, staci medium.. staci nejaky to wowko, cs:go, starwars battlefront, lolko,gta5,overwatch.. Mam rozpočet 20000. Koukal jsem na alze a vyšel mi z toho dle grafiky nejlépe https://www.alza.cz/acer-aspire-e15-obsidian-black -aluminium-d4321409.htm?catid=18848814#recenze .. co vy na to? Vase nazory prosim? Nebo adekvatni variantu?

Dám ti jeden setsakra důležitý názor kterému jsem se musel naučit na vlasntí kůži.
Ano notebooky nejsou dobré na hraní. A pokud necestuješ meziměsto a nebydlíš na dvou místech tak ti nedoporučuji si koupit notebook na hraní.

Kamarádovi jsem "herní" notebook doporučil. Ale on jezdil škola/domov téměř každý týden města Praha/Ostrava.

Pokud umíš anglicky (vsadím se že ano) VIDEO