Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem herní sestava 25000,- kontrola

Tak jsem po radě zkusil něco postavit, aby jste měli nějakou představu jak si to představuju já :D , chtěl bych to takhle s monitorem nějako do 25000,- .. Pokud mi poradíte kde ušetřit kde přidat, budu moc rád. Jestli to vůbec do sebe jde. Moc díky za rady!:)

tak to rozhodně nesouhlasím. Ta budka sice není žádný lumen, jedná se o stejného OEM výrobce co produkuje budky pro SilentiumPC, ale na běžné PC je to OK a určitě existují daleko horší budky (design teď neřeším, podstatné jsou 3x USB na předním panelu a audio konektory). Stejně nesouhlasím s návrhem vyměnit toho Sparťana za boxový chladič.

Naopak jediné, s čím souhlasím, je dokoupení 9cm zadního výfuku (což je jediné velké negativum této budky, že tam nejde IMHO osadit 12cm fofrník - podle popisu lze, ale to se mi podle fotek nezdá)

edit: aha, už vidím ty větší díry na 12cm fan...