Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zlobí mi šipky nebo celkově výběr v menu hry

Dobrý den,
naistalovala jsem si na začátku srpna hru, která mi ten týden šla krásně. Potom jsem na ní trochu zapomněla, ale když ji pustím teď, tak, když se snažím vybrat třeba v menu něco (a používám k tomu buď šipky nebo myš), tak to začne divně přeskakovat, hned se to vrací k prvnímu předmětu v menu. Hru jsem zkusila odinstalovat a znovu nainstalovat, dělá mi to i další hra, která je od jiné společnosti.

Mám Windows 8.1, ale jak jsem už napsala, je to spíš tím, že mám asi něco špatného v počítači, protože mi ta hra předtím šla bez problémů.

Nemáte nějaký nápad, jak bych si s tím měla poradit?

Předem děkuji za odpověď

Tak už to mám. Napadlo mě to už nějak na začátku, ale říkala jsem si "nejsou zapnuté, tak to tím asi nebude", ale měla jsem v počítači pár programů na emulaci gamepadu (protože můj ovládač k pc nefungoval pro pc hry), které jsem po nainstalování té první hry nainstalovala. Teď jsem je všechny odinstalovala a ty hry mi jdou krásně.