Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Excel: Opravite mi zle makro ? (switching cells)

Toto mi niekto spravil davnejsie (mozno aj tu na fore), ale nefunguje to ked switchujem bunky v rovnakom riadku.
Tlacitko code na tejto stranke nema v ponuke VBA pre syntax highlightinh, tak to pastnem inde:
0z94AZHK

Ako to funguje v praxi, je ukazane vo videu v prilohe.

V ukazke je novy sheet, obycajne natvrdo vpisane znaky, iba formatovanie farebne. Ziadne vzorce, ziadne skryte cells, ...

Vážení kolegovia, trochu vám priblížim charakter IT_lamiaka, ktorý mi napísal súkromnú poštu so znením, citujem:

naser si ty hovado
odkedy mas radca tag, vobec nepomahas v excelovskych prispevkoch

pozer jeden !

Skutočnosť poznajú všetci záujemcovia o pomoc a to nielen s Excelom ale i v oblastiach, kde čo-to môžem poradiť na základe vlastných skúseností.
Ignorujem len dotazy IT_lamiaka, ale to on, ako arogantný egoista, znevažujúci prácu a námahu ľudí dobrej vôle, zrejme nepostrehol...
Pritom som už mal niekoľkokrát rozpísané riešenia i pre neho, ale vzhľadom na jeho správanie to všetko skončilo, ešte pred odoslaním, v koši...
Táto osoba pre mňa neexistuje.

R