Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Výber monitoru

Ahoj. Spolužiak sa rozhodol pre kúpu nového monitoru, ktorý bude slúžiť najmä na sledovanie filmov, surfovanie po nete, kreslenie v AutoCADe (žiadne 3D modely), občasné hranie hier (CSS,CSGO)...

Jeho cenový limit je cca.140€ (viac priplácať sa podla neho neoplatí... :-/)
Rozhoduje sa medzi:

AOC

Samsung

Philips

Benq

Je to jedno dneska značka nic neznamená,kápneš na dobrej kus nebo blbej,IPS panely jsou stejně všude od LG ,BenQ má nějakej čínskej panel,ale kvalitní 8bit VA.(předchůdce toho BenQ mám a max spokojenost šlape 4 rokem.) Nejlíp si dohledat nějaký recenze jestli jsou.Philips bych vypustil taky jak píše dole ms je Tn to jsem přehlídnul.:-)

Musel jsem si to přepnout na vlastnosti, "recenze" opravdu nejsou zajímavé.
Philips odpadá - TN LCD. Ostatní zase mají pouze konzumní HDMI, nikoliv DVI, DP a ani polohovatelnost není žádný zázrak. Ten Benq vypadá nejbytelněji. Já bych asi ušetřil na levnější NEC, nebo dražší NEC, nebo Dell.