Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Převod PDF do Wordu

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat na radu ohledně převodu z PDF do Wordu.
Nějaká program jsm zkoušel ale bez výsledku dokonce i on-line převod,
ale vsechno je na prd.
Můžete poradit nějaký program na převod kdo ma nějaké zkušenosti.
Díky moc.

Je to PDF vytvořené z textu (třeba text vytisknutý na nějakou PDF tiskárnu) nebo je to naskenovaný obrázek uložený v PDF?
V prvním případě to prostě otevři ve Wordu, pokud máš Word 2010 a novější.
Ve druhém případě to budeš muset prohnat nějakým OCR software