Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Který operátor nabízí lepší internet?

Kterého operátora byste mi doporučili, když je pro mě důležitá rychlost down i up a velikost dat. Internet budu využívat na chatě, kde není bohužel možný pevný internet. Tudíž budu využívat internet na chatu. Všechny operátory jsem už projel a nemohu se stále rozhodnout.

Také jsem přemýšlel nad satelitním internetem, ale je drahý a spousta omezení.

Děkuji

Michal

Já osobně bych šel do T-Mobile, ale celkově je to celkem jedno. Do Vodafone bych ale nešel. Konkretně v nasi vesnici je na tom o dost lépe T-Mobile proti O2. Taky modem od nich mi přijde lepší...

E: Zalezi na lokalite. Pokid tam bude na hovno O2 bude to stejný se vsema. Jinak u Vodafonu je to uchylne kvuli omezenym rychlostem. Vubec bych na nej nemyslel.

U vsech ale jinak skoncis tak na tech 30GB... Což nekomu bohate staci. S tim ze moje zkusenosti s LTe je rychlost mezi 10-25Mbit/s. Fostupnost je naprosto špičková, protože v lesr, na poli, v pejči prostě temeř všude ho chytnes a se slusnou rychlosti. Ja co se pohybuji casto mimo města a pod, to vyuziju naplno a nedám na to LTE dopustit.

To především záleží na tom, jaký a jestli vůbec tam je signál. Co se volby operátora týká, tak O2 a T-M v poslední době používají společné vysílače (k značné nelibosti Vodafounu), takže pak je to jenom o vyhodnocení, který tarif ti víc vyhovuje.

Bude tam LTE. Co se týče objemu dat, tak O2 a T-mobile na tom je dost podobně. T-mobile je jen o málo levnější. Dozvěděl jsem se, že O2 prodává wifi modemy na 150/300 Mb/s ale přitom má omezení sítě "až" down 20 Mb/s a upload 2 Mb/s. T-mobile 225 Mb/s, pro odesílání až 50 Mb/s. Nečekám u t-mobile až tak velkou rychlost, ale zřejmě by mohla být o dost větší než u O2.

Je těžké se rozhodnout, jako řešení vidím vzít si oba operátory a ten pomalejší vrátit.