Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém s notebookom

Dobrý den. Mám notebook asus. Windows 8. Pracoval som na nom a nemal som ho v nabíjačke tak mi ho zrazu vyplo bez toho aby ma upozornil že sa vybíja batéria. Pokúšal som sa ho znova zapnúť ale zakaždým ho len chvílu zapínalo a potom vyplo. Tak som ho skúsil vypnúť na tvrdo že som podržal tlačidlo na pár sekúnd. Ked som sa vrátil domov a zapojil ho do nabíjačky tak mi ukázal modrú obrazovku a že sa vyskytol najaký problém a treba reštartovať pc, a sám sa začne reštartovať o chvílu znovu naskočí modrá obrazovka vypíše problém a zase reštartuje a takto to robí dokola. Ak by ste mi poradily bol by som vám velmi vdačný

Můžeš odpojit notebook od napájení, vyndat baterku a jít se projít, potom to znova zapojit a zkusit.

sám sa začne reštartovať o chvílu znovu naskočí modrá obrazovka vypíše problém a zase reštartuje

Možná by stálo za pokus zkusit ta slova přečíst.

Obnovit do továrního nastavení by to možná šlo, zkoušels to?