Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s RAM

Dobrý den, při nic nedělání mi počítač využívá kolem 35% ram je to normální, jestli ne nevíte co s tím? (Mám 8GB)

MB: MSI B150M Mortar
Windows 10 64bit

"při nic nedělání mi počítač ..."
Ze uzivatel nic nerobi, to neznamena ze system je necinny.
Je vela programov, ktore prave (inteligentne) vyuzivaju necinnost uzivatela (antivir, defragmentacia, indexacia, zaplaty...).