Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem smyčka přehrávání

Zdravím všechny pomocníky.Chci se zeptat, v jakém programu vytvořím smyčku přehrávání.Aby se kus vystřižené skladby neustále opakoval.Díky.

Změna předmětu, původně: smyčka (LaKr) (Kráťa)

Ono to asi spis bude zaviset na formatu nebo na prehravacim programu. Rekl bych, MP3 format tohle neumi, proste se prehraje a skonci, takze by to slo treba tak, ze pustis prehravani ve Winampu a povolis funkci Repeat.
U jinych formatu, treba XM, IT apod bude stacit pouzit prislusnej tracker (skladaci program).

No podle me je mozne empetrojku resp. cast, ktera se ma opakovat oriznout ( ja to delam v Audaciti, kdyz zkracuji song pro pouziti jako vyzvaneni v mobilu), je fakt, ze ta uprava probiha v nejakem jinem formatu, ale pak exportuji jako .mp3 do nejaky slozky a hotovo. Repeat je snad mozny na kazdym prehravaci, jen bude asi problem s prechodem z konce na zacatek songu, kde vznikne ticha mezera nebo v pripade prolinani dojde ke snizovani a zvysovani hlasitosti.
Pak je jeste moznost v Audacity danou cast, ktera se ma opakovat,oriznout a nakopirovat za sebe v potrebne delce. (napr. 60 minutovej song)