Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 2v1 pc do školy na psaní poznámek, internet a občasná videa na youtube

Ahoj, rád bych koupil sestře počítač 2v1 (tablet s klávesnicí) do školy na poznámky občasná videa a internet.

Požadavky: win, silná baterka, lehký, disk nemusím být extra velký, ale aby k něčemu byl.

Koukal jsem na alzu a czc, ale moc tomu nerozumím a hlavně nikde neuvádí nic o baterkách, mohl by mi někdo prosím poradit?

Za vaše rady předem děkuji.

(a ne, nechci "klasický ntb" :-) )

Hezký večer.

Změna kategorie, původně: PC sestavy
Ne, tablet opravdu není PC sestava (Kurt)

a cena?

tak za takú cenu teda nič výkonného nečakaj, hlavne tie videá môžu občasne kusnúť,... ostatne odporúčam:

Lenovo Miix 300-10IBY Black 64GB + dock s klávesnicí + batoh zdarma pro studenty ISIC

alebo

ASUS Transformer Book T101HA-GR004T šedý kovový