Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tisk průkazů - tiskárna + software

Ahoj všem,
můžete mi prosím poradit ohledně tisku průkazů?

V současné době tisknu papírové průkazky s HP 1020 + microsoft ofice publisher. Tiskárna, ale často nasaje papír nakřivo, nebo se inkoust nezachytí ideálně a potom se při přejetím prstem rozmazává. Jedná se o průkazky z tvrdého papíru pro řidiče MV.

Máte s tímto někdo zkušenost? Jakou tiskárnu používáte? Jaký používáte software pro tisk?

Děkuji za pomoc,
Tom K.

Používat originální náplně,občas otřít podávací části hadříkem lihovým roztokem,papíry před vložením jakoby ohnout na obě strany.Ale největší problém - rozmazávání je dán nekvalitním inkoustem.Používej normální gramáž a zalaminovat.Laminovačky jsou už velmi levné.

-Díky za tipy. Udělal jsem v popisu chybu - tiskárna není inkoustová, ale laserová.

-Papír bohužel měnit nelze. Tiskneme na prázdné šablony průkazek. Zhruba o velikosti malého techničáku.

-Laminovačku používáme. Občas se, ale stanem že se barva vysloveně odlupuje v šupinkách.

Samozřejmě. To jste vážně tak nechápavý? JF se normálně připojil k vaší odpovědi se svou poznámkou. Zkuste si váš i Janův příspěvek přečíst jako jedno souvětí:

No,i laserů platí,že neznačkový toner se maže,zejména na lesklém papíře. A když se nemaže, tak po chvilce opadává jako listí na podzim...

Opravdu to nechápete?