Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Co je a není v aktualizaci?

Ne že bych byl velký fanda aktualizací, asi 8 měsíců jsem jeden aktivně používaný PC neaktualizoval a jel bez problémů. Teď po nové instalaci woken jsem se ale nemohl sbavit ikonky stavu stahovani aktualizací v tray. Tak jsem aktualizoval ručně a všiml si že v aktualizaci je možnost aktualizovat IE6 na IE7. Ale ještě jsem nenarazil na možnost aktualizovat WMP10 na 11. Plánuje se to nebo WMP 11 si uživatel musí stáhnout sam.
Ne že bych po takové změně toužil jenom mě to zajímá.

Pomocí automatických aktualizací se ti postahují a nainstalují updaty nutné pro bezpečnost atd. Kromě toho je dobré se občas podívat na dostupné volitelné aktualizace, kde najdeš "nepovinné" update - tam by měl být i ten WMP11.

Jdi na web Microsoft Update - nezvolíš Expresní, ale Vlastní. Počkáš možná pár minut, než se automaticky prověří, co všechno ti služba může nabídnout - pak ti najede nabídka se vším dostupným a ty si to prohlídneš a zaškrtneš, co chceš. A pak už jen instaluješ :-)

PS: Ten WMP11 lze přímo stáhnout tady http://www.microsoft.com/windows/windowsmedia/cs/pl ayer/download/download.aspx