Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zapojení středového reproduktoru

Dobrý den, jsem majitelem zesilovače DENON DRA-335R. Chci zapojit středový reproduktor, ale svorky na zesilovači jsou pouze na L a P. Nejde tedy do něj středový reproduktor zapojit tak jak má být (aby přehrával dialogy) a jde zapojit pouze jako levý nebo pravý reproduktor? Předem děkuji za odpověď.

lol, odkedy sa subak vola ze stredovy?
Tazatel to myslel na dialogy = center.

navyse mam odskusane, ze "domace kino" so stereo reprakmi a domace kino s 5.1 sa neda medzi sebou vobec zrovnavat. Dva repraky nikdy nespravia pravy priestorovy vnem ako 5.1 zostava.
A tiez, mnoho receiverov proste nehra tak dobre aj ked sa tam da nastavit, aby smerovali subwoofer kanal do prednych stereo reprakov. Pokial sa tam potom zapoji normalny subwoofer a spravne sa to neastavi, je tam basov ovela viac. Pretoze subwoofer je zo svojej podstaty navrhovany na nizke kmitocty. Neviem rpeco pride niekomu vobec normalne ho takto "nahradzovat" a tvrdit ze to bude vraj hrat este lepsie.