Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nvidia drivers crashes

Nemáte niekto nápad ako vyriešiť problém z nvidia drivermi ? Pri večšej náročnosti (hranie PC hier) mi PC uplne sekne ...
Chybové okná sú Kernel video driver stop responding (+ typ drivera) alebo bsod Video_schedular_internal error.

Drivere som preinštaloval asi 10x , zdrojové pripojenie som nadstavil na maximálny výkon ale problém pretrváva .. Niekto nejaké nápady ?

GPU Tweak ? Keď som to zložil, tak som sa nevedel dočkať kým to nainštalujem, by som tie vetráky roztočil. Karta bola horúca, že by sa na nej dali smažiť vajíčka. Aj keď je nastavená automatická regulácia, kým sa nespustí nejaká hra tak sa točí max. jeden z nich. Nechápem takýto prístup výrobcu :-/

Nie všetci sú admini na poradňa.net :) Keď v tweaku neni možnosť ako znížiť úroveň kedy sa vetráky pustia tak si ich mám domyslieť ?
Zdroj má 550W ale účinnosť len nejakých 70-75% čo aj tak pre 750 seriu podla mňa stačí . Na iný nemám peniaze chodím na strednú školu .
A keď som nikdy nič netaktoval mám si to vycucať z prstu ?

Ptal jsem se na přesnou verzi driverů, nechtěl jsem slyšet "ty nejnovější", protože pod tím si každý může představit něco jiného, zejména u nvidie.

ad Zdroj: jasně jsem ti napsal, že si máš VYPŮJČIT jiný. Účinnost a "watty" jsou ti pendrek platné, když ten zdroj bude měkký a jeho 12V větev bude mít chvíli 12,5V a po spuštění hry 11,1V (tím spíš, že máš kartu napájenou jen přes PCIe). A on měkký bude na tuty, protože shit za 800,- nebude mít kvalitní kondíky, natož pak kvalitní návrh a topologii.