Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ukradený seznam účet??

Zdravím, z ničeho nic mi přestalo fungovat heslo od mého seznam účtu, ten jsem zakládal zhruba 5 let zpátky a v té době jsem byl ,,malej a blbej''. Neznám ani otázku a ani rok narození, který jsem tam zadával. Nemůžu se tam proto dostat, nevíte nějaký způsob? Je to důležité.
Děkuji

5 let zpátky a v té době jsem byl ,,malej a blbej''. Neznám ani otázku a ani rok narození,

Ani po 5 letech jsi nezmoudřel natolik,abys už věděl rok svého narození?:-)
A pokud jsi záměrně zadával nesmysly,tak se nediv,že nemáš účet.
Ten odkaz od karla nefunguje nebo jsi to nezkoušel?