Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno nejde se přihlásit do uživatelského učtu

Ahoj prosím vás o radu. Mam problém s přihlášením se do uživatelských učtu na win. 7. Začalo to tak, že starý účet co jsem používal mě nechtěl pustit na plochu, tak jsem založil další, který fungoval asi den ale nakonec taky nešel. Tak jsem přeinstaloval windowsy šlo to asi 3 dny a teď se zase nejde přihlasit. Vyberu si z dvou učtu které mám v pc založené kliknu na nej, oběví se Vítejte a kolečko s načítáním a tam končim. Dostanu se na ten učet pouze v nouzovém režimu. Díky za radu

Znamená to, že si neustále instaluješ něco, co ti naboří profil - nainstaloval jsi to před tím, nainstaloval jsi to i po přeinstalaci systému. To, že se do něj dostaneš v nouzovém režimu znamená, že to způsobuje "něco", co se spouští po startu počítače.
Nastartuj v nouzovém režimu, spusť si msconfig a a podívej se, co se po startu spouští a vyhaž vše, co nepotřebuješ nebo co nechceš, aby se spouštělo.

Tak jsem odinstaloval avg doinstalovalo se mi spousty aktualizací. Nainstaloval jsem avast a zase to stejný. Když si povolim v tom msconfig ten avast tak me to zase nepusti do windowsu. Nejraději bych byl bez antiviru. Jenže mám strach pak chodit na internetový bankovnictví.