Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Střih videí+dodatek dotaz.

Zdravím http://pc.poradna.net/q/view/1639624-strih-videi-d odatek?
Takže stáhnul jsem si after effect a adobe premier pro, úplně jsem byl nadšený co tam všechno je. Ale mám problém, sestříhal jsem video i upravil. Ale problém je v after effects. Mám vytvořeno takové jakoby logo nevím jestli je to logo ale něco sem vytvořil. A chtěl bych se zeptat jak to logo pak dát do adobe premier pro? Když to exportuji do adobe premier pro souboru a následně otevřu, napíše se mi že něco chybí. Chtěl jsem třeba to logo dát do videa vytvořené v adobe premier pro. Děkuji.

Máš dvě možnosti - ta méně efektivní je kompozici vyrenderovat (nejlépe lossless) a výsledek pak vložit do timeline Premiere. Druhá (efektivnější a přvážně užívaná) je vytvořit Adobe Dynamic Link. Kompozice tímto způsobem vložená do Premiere má krom jiných hlavní výhodu v tom, že jakékoli úpravy provedené dodatečně v kompozici AE se okamžitě a bez renderování projeví i v nalinkované sequenci Premiere.