Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Raid 1 - degraded

Dobrý den,

instaloval jsem na novém firemním pc RAID 1 na dva disky. Po týdnu systém nenaběhl a ukázalo se u
obou HDD že jsou degraded. Co se asi stalo? Ale naštěstí jsem z jednoho disku nabootoval.

Jak ted znovu zapojit raid 1, aniž bych musel bootovací disk formátovat. Děkuji za odpověď.

Jak ted znovu zapojit raid 1, aniž bych musel bootovací disk formátovat.

ja netuším o čom píšeš... ak nabootuješ z jedného disku, potom pripoj aj druhý disk a sprav rebuild poľa - synchronizáciu.
Pri RAD-1 sú oba disky identické, všetko nastavuješ cez BIOS (záleží od radiča).
Ak o tom prd vieš, nerozumiem prečo robíš hókusy-pokusy na firemnom PC...