Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Konektor nefunguje

Ahoj, mám tu jeden malý/velký problém.
Už nějakou dobu mi nefunguje když zapojím sluchátka do notebooku že mi funguje jen jedno sluchátko. Řešil jsem to rozdvojkou, ale teď už i s rozdvojkou mi funguje jen jedno sluchátko. Ve sluchátkách problém není - na ostatních zařízeních jedou v pohodě :) Někdo co s tím ?:/
Díky všem za pomoc :)

Buď oprava NTB, v lepším případě jen přeletovat F-konektor a nebo vhodnější a rychlejší řešení ve formě externí USB zvukovky a sluchátka zapojit tam. S největší pravděpodobností to nebude jen závada mechanického původu v konektoru.