Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem inštalácia os

ahojte mam starsi pc bez os chcel by som dat nanho win xp mam ho na bootovatelnom usb ked dam bootovanie z usb mi sprievodca instalaciou napise ze hdd je plny alebo ma viry urcite to nie je ani jedno z toho pretoze hdd som nedavno komplet mazal dakujem za odpoved

"Byly zjisteny potize a system windows by ukoncen, aby nedoslo k poskozeni pocitace.
Zkontrolujte, zda v pc nejsou viry. Odeberte vsechny nove nainstalovane jednotky a radice pevnych diku. zkontrolujte zda je pevny disk spravne nakonfigurovan a zakoncen."

-všetko by malo byť v poriadku