Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem e-mail přes vebový prohlížeč

Dobrý večer, kámoš má na seznamu založen e-mailový účet. Používá vytáčené připojení O2. Když se ke svému účtu chce přihlásit na svém PC přes Internet Explorer dočká se Stránka nenalezena. Pokud to zkusí na jiném PC (kdekoliv) normálně se přihlásí. Kde může být chyba? Zkoušel jsem procházet nastavení zabezpečení IE v jeho PC, ale nenašel jsem nic, co by to způsobovalo. Díky.

V každým případě by neuškodilo připojit ten počítač aspoň dočasně k nějakému rychlému připojení a potom:
* postahovat všechny záplaty ze serveru Microsoft
*aktualizovat antivir, který tam má, a projet počítač
* zkusit též kontrolu nějakým online-antivirem
* aktualizovat/stáhnout antispyware - aspoň klasiku jako Spybot + Ad-Aware, stáhnout aktualizace, zkontrolovat pc a odstranit breberky
* zkontrolovat, co všechno mu nabíhá při startu - a odstranit zbytečné služby
* zkontrolovat, jestli je zapnutej firewall a jak je nastavenej (pokud si nejste jistí, dejte všude "default")
* do budoucna zvážit nějaké lepší připojení i u kamaráda
* též zhodnotit konfiguraci postiženého pc