Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Většina aplikaci přestala pracovat

Mám Lenovo S60, provedl jsem obnovu továrních dat, od te doby většina aplikaci píše Aplikace bohužel přestala pracovat (Správce kontaktů - když si chci prohlédnout prichozi zprávu, Google Play - když stahují aplikaci, ale jen některé) už nevim co s tim, mobil jsem znovu obnovil, ale chyba nezmizela. Nemá někdo podobnou zkušenost?

Obnovení do továrního nastavení jsi prováděl ze systému, nebo recovery z vypnutého telefonu? Měl jsi v průběhu prvního spuštění po obnově puštěnou WiFi, stáhly se tak všechny aktualizace aplikací? Nenabízí telefon instalaci systémové aktualizace? Není na telefonu Root?