Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 10

Zdravím, mám win 10 prostě udělal jsem upgrade a pak sem párkrát udělal čisté instalace. Ale chci se zeptat mohu i teĎ udělat čistou instalaci? Nebo ne? A nebo mohu když to mám vázané na mb?

Takže chápu to dobře? Že teda mohu instalovat jak chci? Já mám ten windows vázaný na mb měl jsem win 8.1 pak jsem dal upgrade a pak udělal čistou instalaci. A teď bych chtěl znova ale jak právě 27 července to skončilo no myslím později tak právě bych to chtěl.