Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Monitor obnovovací frekvence

Zdravim, blbne mi monitor, nevim jak dlouho pojede, takže se připravuju na koupi novýho, a chtěl bych poradit, teď mám tenhle - https://www.czc.cz/benq-g2320hdbl-led-monitor-23/1 01047/produkt , a menší neplánuju koupit, buď tenhle, nebo nějakej s rozlišením 2xxx x xxxx.

Monitor bude na hry typu - LoLko, Mafia 3, gta V, WD 2 atp.

Grafika: GTX 760 2 GB.

Je lepší koupit 60 Hz nebo 120, 144 ? je to poznat? Monitor do max cca 6-7k.

Grafická karta se zběrnicí 2Gb, je na vyší rozlišení než FHD|1080p nevhodná a nemá dostatečné parametry, aby u drtivé většiny her, vůbec 60fps hranici dosáhla, nebo dokonce FPS|AVG na 60 frames/s udržela.
Rozdíl 30 <> 60 Fps pouchým okem rozeznáš, ovšem 60 <> 120 Fps až u některých her (nebo spíše jejich gragického Enigme) rozdíl nepoznás.