Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problém s deskou ASUS P4B533 rev 1.3

Ahoj mám pc asus p4b533,1,5gb ram,pentium 4 2,4ghz northwood,60gb disk, win 7.Jednou když jsem pc čistil jsem si všiml že mi vylítává cvoček na uchicení chladiče chipsetu.Tak jsem ho zapájel na desku zpět.Po zapojení pc do zasuvky se rozsvítila červená leddioda(bad agp) i když jsem tam vrátil původní gpu.U každého to svítilo i když jsem tam nedal žádnou kartu.Zkoušel jsem i vyresetovat bios ale nic.

Díky za help

Podle toho, co popisuješ, jsi z desky udělal nejspíš mrtvolu - ten "cvoček" jsi měl jen zacvaknout, nebo se na něj vykašlat, pokud to fungovalo. Pokud jsi na to šáhnul pájkou, tak to několikavrstvé pcb zažilo nepoznané, a asi ti protekl cín někam, kam neměl, a cosi vyzkratoval. A pokud to byla pistolová páječka, tak ta umí vůbec kouzla…
Na tohoto veterána už nic neseženeš (leda bazary, a to ještě s otazníkem, zda to není také poškozené), takže leda šetřit na nový :-(.