Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zdrojový soubor je poškozen

Dobrý den, dnes jsem chtěl nainstalovat hru, instalace se asi v 30% zastavila a vyskočilo okénko, kde je napsaná destinace souboru a "Došlo k chybě při pokusu o čtení zdrojového souboru: Zdrojový soubor je poškozen."

Nevíte někdo, co s tím?

Děkuji

Zdravím, mne to urobilo niekoľko krát na tablete s androidom... Chcel som nainštalovať hru WOT Blitz. Normálne cez obchod som nainštaloval klienta, potom si to sťahovalo až do konca a keď dosťahovalo 100 % tak to vypísalo zdrojový súbor je poškozen...
Neviem, kde je chyba... A môže byť vôbec v obchode súbor, ktorý je poškodený?