Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zobrazování teplot v programu Battery Care...

Dobrý večer,

v systému (Windows 7) mám dva uživatelské účty - jeden správcovský, do kterého lezu jenom když to je potřeba a druhý svůj, který je s omezenými oprávněními.

Mám nainstalovaný program Battery Care, který nejčastěji používám pro zobrazování teplot CPU a HDD (v mém případě tedy SSD). Aby se teploty zobrazovaly, je třeba v tomto programu zaškrtnout tuto volbu:

[lcpReog.png]

V tomto případě je tady jeden zásadní problém: můj uživatelský účet s omezenými oprávněními, přes který ty teploty prostě "neprojdou." Když se přihlásím do správcovského účtu, tak tam ty teploty blikají jak vánoční stromeček, ale v tom mém jsou jen pomlčky.

Nevíte, jak by se tedy dalo nastavit to, aby se mi teploty zobrazovaly i v mém omezeném účtu? Děkuji za pomoc, Jakub Michálek.

funguje pod win7 runas?
ukázka:

C:\WINDOWS\system32\runas.exe /profile /user:%computername%\administrator "C:\Program Files\Altap Salamander\salamand.exe"

nebo najít jiný sw, který nestartuje přes "po spuštění", ale běží jako služba. tím by odpadla nefunkčnost pod omezeným účtem.