Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Monitor hlásí Video Input No Signal

Zdravím, jelikož jsem vyzkoušel všechny možné věci, které mě napadli, obracím se pro pomoc sem. Ve čtvrtek byla máma na počítači a najednou vypadl v celé ulici proud. Po nahození proudu jsme chtěli normálně zapnout počítač. Ten se sice normálně rozběhl, ale na monitoru naskočila hláška Video Input - No Signal. Zkoušel jsem všechno vypojit a znovu zapojit, ale bez úspěchu. Tak jsem zkusil, jestli monitor vůbec funguje a když jsem ho připojil k ntb, tak fungoval a obraz z ntb normálně zobrazil. Říkal jsem si, že tedy musí být chyba v počítači, a tak jsem dovezl od bratra jiný stolní pc. A na tom zas obraz nejede. Nevíte někdo, čím může být tento problém způsoben? Na dvou zcela rozdílných stolních PC obraz nejede, ale přes ntb se obraz zobrazí. Předem děkuji za rady.

Popravdě nenapadlo, protože nevím, kde to najít

prestudujes si manual k nemu. preco nerozmyslas a nedokazes vyriesit takyto elementarny problem?

Když mám monitor připojen k PC, tak nereagují ani tlačítka na monitoru, to nastavení se mi nezobrazí.

takze uz zrazu vies ako prepinat vstupy? Tlacitka funguju vzdy aj nastavenia musia. robis daco zle.