Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem firefox 48

zdravím všechny. chtěl jsem si něco streamovat a oznámilo mi to, že nemám aktuální verzi prohlížeče. což není nic divného, zrovna si na tom nepotrpím. nicméně jsem teda usoudil, že bych zase jednou upgradovat mohl. na stránkách mozilly jsem tedy stáhl to co mělo být poslední verze. předtím si zkontroloval v počítači, že mám ff 47. ke stažení to nabízelo 43. bylo mi to divné, že by to měli takto označené. nicméně jsem "upgradoval" z 47 na 43. když jsem to zjistil a ověřil si to, tak jsem začal hledat verzi 48. všude na mě vyskakují odkazy na nejnovější verzi, ale když to odkliknu nabídne mi to ke stažení všude to samé: verzi 43. připadám si jak v kocourkově. nevíte o tom někdo něco? případně pokud máte funkční a důvěryhodný odkaz na ff 48. zatím bych to nechtěl řešit přes ubuntu, protože se chystám na reinstal. předem díky

díky za velmi rychlou odpověď. ale to je přesně to, o čem jsem psal. zkus si rozkliknout ten odkaz. pro mě konkrétně ten první a otevře se nabídka na stažení verze 43. mezitím jsem si dočasně neochotně změnil nastavení aktualizací a ff mi nabídl aspoň verzi 47, takže budu zase na svém. ale původní problém se streamem mi to neřeší...

takže tohle jsem v zásadě udělal. downgrade na 43 a pak nahodil automatické aktualizace. momentálně ale stojím na verzi 47. nebudu to řešit. spíš mě štve ten amazon, kterej streamuje olympii a vyžaduje striktně poslední verze prohlížeče. pokud by chtěli poslední verzi afp tak to pochopím, ale tohle mě vždycky štvalo. rozhodně nerad přecházím ihned na nové verze čehokoliv...