Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problém s internetem

Dobrý den, mám dotaz jestli nevíte čím by to mohlo být. Mám starší pc a internet mi vždy jel. Mám internet přes kabel dival jsem se a všechno je zapojene jak má a i svítí wifina taky jede na mobil ntb atd. Díky za případné rady a informace.

Dobře, zkontrolujte tedy stav síťováho připojení v PC. Na hlavní liště bude vpravo dole ikonka Síť, klikněte na ni, dále na Nastavení sítě. Vyskočí nové okno, kde by mělo být napsáno Připojení k místní síti - klikněte na něj, vyskočí na vás vlastnosti sítě (IPv4, adresa DNS, atd.) pod tím je tlačítko Kopírovat - klikněte na něj a vložte sem obsah schránky.