Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Po odinstalaci ovladače GK nelze znovu nainstalovat - nebyl nalezen hardware

Kvůli jedné hře jsem chtěl stáhnout starší ovaldač na gk, tak jsem ve správci zařízení ten současný odinstaloval a teď, když nějaký znovu stáhnu (klidně i ten stejný,zkusil jsem jich víc), tak mi to píše, že nebyl nalezen odpovídající hardware. Přitom stahuju ze stránek geforce úplně stejně jako už mnohokrát předtím.

Mám geforce gtx 550 ti, 64bit system a stahuju odtud: www.imagehosting.cz

Tu jsem koupil i s celým pc od kamaráda dva roky zpět už bez cd. Vždycky jsem to instaloval z těch stránek, tak co je najednou za problém? Ještě dodám, že everest mi tu kartu nenašel, nikde v tom programu není detekována.