Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem C++, Getline

Dobrý den, mám dotaz ohledně funkce getline. Nějak mě nenapadá jak třídit,získat část obsahu co napíšu např do getline(cin,a). Snažím se udělat kalkulačku na principu RPN.

getline ti vrati cely riadok ako string. So stringom si mozes robit co chces, fcii nad stringom je plna prdel, daj si do google c++ string functions. Mozes si to aj prechadzat po jednotlivych znakoch, atd. To je predsa uloha vyvojara vymyslet ze jak ten string analyzovat, podla toho co ten program ma robit, a nasledne ten vymysleny postup zapisat v C++.