Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Tablet nereaguje na tlačítka

Včera jsem připojil tablet Samsung Galaxy Note edition 2014 do zásuvky ve vlaku (měl baterku asi 51 %). Po pár vteřinách začal zobrazovat věci, na které jsem netapnul, tak jsem ho restartoval dlouhým podržením "power".
On se restartuje na tu zamykací obrazovku, sám se udělá ten efekt (vlna, či co), jako po přejetí prstem na odemčení a zhasne. Když je připojena nabíječka (nechal jsem jej nabíjet celou noc), tak se zobrazí i obrazovka od software Clean Masater, že se nabíjí, ale vůbec na nic nereaguje, pouze jde udělat zase jen reset, dlouhým podržením "power". Když při startu podržím tlačítko "volume up", objeví se vlevo dole nápis "bezpečný režim", ale nejde nic dělat.
Netušíte někdo, co s tím?

Bezpecny rezim by mel jit tou samou kombinaci zrusit (vol up+power). Ale proc nereaguje na dotyk, tot otazka. Zkus vylestit dotyk.plochu (tim nechci rict, ze bys byl prase :-) ). Jestli nepomuze tovarni nastaveni, coz bych volil jako posledni moznost, tak to bude HW chyba.

pokud sis před restartem všiml "náhodného ťapání", tak se bojím, že chcípla dotekovka, popř. máš někde lom - buď přímo na displeji, nebo na flexkáblíku (případně tento vypadl z konektoru).

Tak jako tak je to IMHO na reklamaci/servis a otevření tabletu.

Udelal jsem nekolik reseru, vyndal SIM, pricemz jsem take delal to, ze jsem po nabehu prvniho napisu po startu, pustil tlacitko power, ale volume+ drzel stale.
Pak v jednu chvili nabehl v bezpecnostnim a po normalnim resetu normalne.
Co pomohlo, netusim. Znacim vyreseno.