Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem po přetaktování RAM nelze spustit OCCT

Zdravím,
u mé sestavy se vyskytl problém, že ve chvíli, kdy přetaktuji paměti RAM (2x4GB - HyperX Fury 2133), nejde mi spustit OCCT, všechno ostatní funguje jak má, jen OCCT má prostě problém.
Když vrátím Ramky na původní frekvenci, OCCT naběhne bez problému, tudíž nevím kde jinde by mohla být chyba.
Byl bych rád za každou radu / zkušenost :)
Předem děkuji

Sestava:
I7-6700K
MSI Tomahawk Z170A
2x4GB HyperX Fury 2133
EVGA Supernova 550W Gold +
GTX560 (dočasné řešení)

Memtest86+ hlásí, že je vše v pořádku
Ramky jsou z výroby na 2133, ale můj systém je hlásil jako 1866, tudíž jsem pouze v biosu zapnul XMP, kdy už systém hlásil že jedou na 2133.
CPU-Z se spustí, Intel Extreme Tunning utility také, všechno funguje jak má, jen program OCCT prostě nenaběhne, zkoušel jsem i odinstalovat a nainstalovat a stále stejná chyba.
Koukal jsem ještě, ohledně kompatibility ramek s deskou a všechno sedí, tak nevím kde je problém :/