Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herní PC rozpočet kolem 20 000,-

Zdravím,

našel jsem si zde více sestav a nejvíce se mi líbí tato:

www.alfa.cz

ARCTIC F12 Silent
Cooler Master Force 500
Intel Core i5-6500
Kingston HyperX Fury 8GB (Kit 2x4GB) 2133MHz DDR4 CL14
MSI H170A PC MATE
MSI RX 480 GAMING X 4G
Seasonic S12II-520 Bronze (SS-520GB F3)
SilentiumPC Spartan 3 LT HE1012 1
Western Digital 1TB, 3.5", SATAIII/600, 7200rpm, 64MB, WD10E

Chci se tedy zeptat, co zde sleduji mohl by mi někdo navrhnout nějakou alternativu nebo nějaké vylepšení i když to bude s příplatkem ? Chci se pohybovat kolem 25 000,-

Co si představuji, lepší skříň osobně se mi líbí SilentiumPC Gladius M20 Pure Black, ale nemám s tím žádné zkušenosti.
www.alfa.cz

Poté se chci zeptat Grafická karta RX 480 či Nvidia 1060 ?
Základní deska MSI, Asus ?
Neplánuji taktovat, a ještě bych uvítal SSD pro systém a hru. Takže bude stačit menší.
Je zbytečné mít 16 GB ram ?

Omlouvám se za zmatky a díky za rady, všechno projíždím a ve všem mám bordel, jsem ztracenej někde něco číst protože nerozumím odborným názvům a chci za ty peníze nejlíp vyjít. Díky moc

Muj nazor je, ze se ti sestava povedla.

Pokud by mel byt priplatek za neco lepsiho, tak jednoznacne investovat do SSD.

Vzal bych alespon 250GB (500GB lepsi - protoze na system a hry)

Crucial MX200, Samsung 850 EVO nebo pripadne kvuli penezum Crucial BX200

---

Desku bych osobne spis, ale neni podminkou:

ASUS B150 PRO GAMING

ASUS H170-PRO

---

Edit: Obe skrine dobry, klidne ber tu SilentiumPC, pokud se ti libi.

tak jsem na to nějak koukal, prosím zkontrolujte mi to tedy jestli vše sedí, doufám, že jsem zvolil značky správně kdyžtak nějaký výtky nebo změny prosím info nad čím se ještě zamyslet nebo když do toho vrazim ještě 2000 ,- rezervu o kolik a na čem si přilepším ? SSD velikost a TB mi stačí co jsou

díky moc za info

zde odkaz na košík na alze:

www.alza.cz

odkaz na czc:

www.czc.cz

zatím díky

ok díky moc, teď už jen přemýšlím, že si to nechám sestavit u CZC, ale nemají na skladě grafickou kartu a nevím jestli si to zkusit sám, ale pak bych akorát něco domrvil i když tak nějak vím, návodů je plno ale praxe žádná, mam radši zvolit sestavení od alzy či czc tedy ? Nebo se to dá s velkou opatrností zvládnout ?

Jednou jsem kupoval už PC sestavované u czc bez grafické karty. Normálně jsem dal, že chci sestavit. Nikdo nic nepsal, že by mi tam chyběla grafická karta. Počítač přišel normálně složený a měl jsem i pěkně vytahnuté napájení na grafiku. Takže to nehroť, kup si sestavu na czc, nech si ji složit a pak tam jen zacvakneš grafickou kartu.

To je všechno ok, vemu to asi na alze, těch pár kaček mě nezabije a udělám to sám, teď jsem potrénoval na svém a dobré, potom si u nového si budu muset dát pozor na několik věcí vše jsem si našel, ovladače nejsou problém, jen jsem nikdy neskládal úplně nové PC a chybami se člověk učí že :D
tak děkuju moc všem, budu objednávat :) pokuď bude zájem mohu pak zaslat foto :'D, ale asi zbytečné. ještě jednou díky moc