Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Microsoft word

Ahoj, potřebuju poradit . Chci si stáhnout Microsoft Word z netu ,ale potřebuju jen nějakou zdarma verzi z čeho je to nejlepší stáhnout. Chci si jen něco přepsat takže mi stačí nějaká jednoduchá zkušební verze. Máte někdo nějaký dobrý tip .

OpenOffice sa už nebude aktualizovať! Apache - pod ktorou sa OpenOffice tvorili - končí. Alternatíva k molochu M$O je teda Libre Office. Zatiaľ The Document Fundation nekončí, vydáva aktualizácie.
P.S. Nevnucujem, ale MSO som vymenil za LO už pred 10-timi rokmi a neľutujem.