Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem AMD-V

Ahoj, mam takovy delikatesni problem s "Oracle VM VirtualBox", virtualbox mi hlasi ze nemam v BIOSu aktivovane AMD-V tedy virtualizaci VM ktery Virtualbox pouziva. v UEFI BIOSu je tato funkce identifikovana jako "SVM" to vsak aktovovane mam. Jeste vcera to pritom normalne fungovalo netusi nekdo cim by to mohlo byt ? v PC nebyly provadeny zadne zmeny ci aktualizace.

Zvlastni ale "Hyper-V" se mi ve funkcich systemu nevyskytuje ( pritom jsem si jist ze jsem to tam relativne nedavno zahledl ) , ze by nejaka spadena sluzba ? pouzivam Win7 x64 HP. Zkusim jeste ten PowerShell ale myslim ze to stejne nepujde.

C:\Windows\system32>dism.exe /Online /Disable-Feature:Microsoft-Hyper-V-All

Nástroj Obsluha a správa bitových kopií
Verze: 6.1.7600.16385

Verze bitové kopie: 6.1.7600.16385

Chyba: 0x800f080c

Název funkce Microsoft-Hyper-V-All je neznámý.
Název funkce systému Windows nebyl rozpoznán.
Pomocí parametru /Get-Features vyhledejte název funkce v bitové kopii a spusťte
příkaz znovu.

Tak se mi zda ze je to cely nejaky polamany pac se mi nedari naistalovat ani ten PowerShell. Stale to ukazuje "Probiha vyhledavani aktualizaci v tomto pocitaci..." a proces svchost.exe se rozrusta do neuveritelnych hodnot ( pres 3 GB )