Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr laserové multifunkce

Ahoj, tápám s výběrem tiskárny. moje požadavky jsou:

cena do 4000
laserová multifunkce: tiskárna, scaner, kopírka
nejdůležitější je cena tisku/kvalita
cena náhradních tonerů (neoriginalních)/kvalita
fungující wifi
funkčnost s Windows 7 (to snad nebude problem)

adepti jsou následující:

https://www.alza.cz/tiskarny/laserove-cernobile/mu ltifunkcni/18849553.htm#f&limit=-1--4000&cst=1&pg= 1&pn=2&par104=104-386&par299=299-344&par123=123-37 0&par154=154-329&sc=442

Kterou tiskárnu byste mi doporučili. Ceny neoriginálních tonerů jsou celkem rozdílné. Budu rád za jakoukoliv odpověd.
Pěkný den.
Upravená veľkosť písmen. (los)

Osobně bych v dané ceně volil toto:

https://www.alza.cz/epson-workforce-pro-wf-3620dwf -d1532660.htm?o=1

při nákupu (X)XL inkoustů budeš už pod náklady laseru, navíc s možností barevného tisku. Plus tiskárna má duplex. Neoriginální inkousty pak řešit nemusíš.

Pokud chceš ještě levnější tisk, dá se pořídit "tanková" Epsonka z řady L, tam jsou náklady už jen halíře (tu mám já a v rodině panuje nadšení, nestačím kupovat balíky s papírem :-) a zatím jsem po roce doplnil jen jedenkrát černý inkoust), ovšem kvalita tisku je už krapítek horší, ne však špatná. Procedura doplňování je taky trochu delší, není to šup-šup, trvá to cca 10 minut. Na druhou stranu, dělám to jen 1x za rok.