Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr routeru,porovnání,který je lepší ?

Dobrý den,nevím jestli to patří zrovna sem,ale budu rád za každou odpověď,měl bych prosbu,potřeboval bych poradit mezi jakým typem routeru se rozhodnout ? Který je lepší ? Jestli tento, Linksys WRT120N Wireless-N Home Router a nebo tento D-Link DIR-615.A pokud možno proč.Díky moc za každou radu a tip.Hezký den.

Pokud chceš kupovat domu nový router, tak se dívej na ty, které mají 1000Mb (1Gb) porty.
Jinak to bude brzda pro propojeni s NAS, prenosem mezi pocitaci...

Co se týká WiFi, MIMO technologie antén je plus.

Kolik zařízení hodláš mít připojených současně?

No nevyužitý,vim prd a proto se ptám který z těhlech dvou uvést do provozu,asi jsem to blbě napsal,omlouvám se,chyba se vloudí,nechci kupovat zatím,jen poradit který z těch co jsem uváděl bych měl použít,který bude lepší.

Jaké a kolik zařízení chcete připojovat ?
Pro více zařízení zvolený ruter musí umět alespoň WDS, v případě že máte v úmyslu připojit 3x tablet v byte, zakup raději 'Repeter', takový minimum je třeba Netagar N300:Mbps (externě posazené dual antény), na pár PC v LAN stačí 1Gb Switch, v základě, při koupi dobrého ruter|modem, kde Asus RT600, nebo CISKO E4xx (s možností Flash|DD-WRT), dnes stojí pár švestek.
Kupříkladu Buffalo-WZR děla velmi kvalitní řadu, Mod|Rut, který patří trochu mezi mé favority :-), když už CISKO není pod 30K co bývalo, ASUS je liný na FM, Server tam je takový ten zlatý střed HP kde CISKO vidím spíš jako SWITCH :-p

Provider vám poskytuje jaký typ připojení ? Kvalitní vykoný modem se zakupuje alespoň k připojení VDSL, na nějaké pripojení které nedokáže ani 1Mb v Upload (ADSL1, Wifi provider), kvalitní RUTER využije svůj potencionál tak jen v Local/LAN.

Já DĚKUJU všem za snahu,koukám že tady nikdo z Vás ani jeden ten typ vyloženě nehaní,tak že to asi zas takový šroty vyloženě nebudou,zkusím napojit jeden,uvidím jak to nějaký čas pošlape a a kdyžtak to zkusím prohodit za ten druhý a uvídí se.Ještě jednou děkuju.